آموزشگاه شیرینی پزی در شهرک گلستان تهران منطقه22

 

آموزشگاه کیک در شهرک گلستان منطقه 22

 

آموزشگاه کیک شهرک گلستان تهران ,آموزشگاه شیرینی پزی با مدرک بین المللی در شهرک گلستان,آموزشگاه شیرینی پزی در شهرک گلستان منطقه22,آموزشگاه شیرینی پزی و کیک وانیل,آموزشگاه کیک وانیل تهران,آموزشگاه فوندانت در گلستان تهران,آموزشگاه شیرینی پزی در غرب تهران,آموزشگاه دسر در گلستان بلوار کاج,آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی در گلستان، بهترین آموزشگاه شیرینی پزی در منطقه 22 تهران,آموزشگاه شیرینی پزی در گلستان تهران,آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی درشهرک گلستان,آموزشگاه فینگرفود شهرک گلستان,آموزشگاه کباب زن در محله شهرک گلستان,اموزشگاه شیرینی پزی در محله شهرک گلستان,بهترین آموزشگاه شیرینی پزی محله شهرک گلستان

 

 

آموزشگاه کیک با مدرک بین المللی در شهرک گلستان

 

بعد از ثبت نام و گذراندن کلاسهای عملی هریک از دوره های آشپزی و قنادی آموزشگاه وانیل  شامل:

کیک ساز: 3 جلسه از ساعت 10صبح تا 5 عصر (آموزش تمامی تکنیک های کیک های خامه ای و دکوراتیو)

کیک های کافی شاپی: 2 جلسه از ساعت 10صبح تا 6 عصر( 20 مدل آموزش آنواع کیک کافی شاپی)

فینگرفود: 4 جلسه از ساعت 10صبح تا 6 عصر(40 مدل آموزش انواع فینگرفود)

دسرملل: 3 جلسه از ساعت 10صبح تا 6 عصر(20 مدل آموزش دسرهای ویترینی همراه با دکوراتیکو)

شیرینی ماکارون: 1 جلسه از ساعت 10صبح تا 6 عصر( انواع ماکارون فرانسوی، ایتالیایی به همراه فیلینگ)

شیرینی سنتی: 2 جلسه از ساعت 10صبح تا 6 عصر(20 مدل آموزش انواع شیرینی سنتی)

نان های حجیم: 3 جلسه از ساعت 10صبح تا 6 عصر

شیرینی درجه2و1: 4 جلسه از ساعت 10صبح تا 6 عصر(35 مدل شیرینی)

کباب زن و تخته کار: 3 جلسه از ساعت 10صبح تا 6 عصر(انواع کباب های ملل)

بعد از گذراندن دوره یک آزمون کتبی و یک آزمون عملی برای دریافت مدرک فنی حرفه ای الزامی می باشد. مهارت آموز جهت دریافت مدارک فنی حرفه ای در آموزشگاه کیک و شیرینی وانیل طبق ضوابط سازمان آموزش فنی حرفه ای در آزمون های هماهنگ سازمان شرکت و اگر موفق به کسب نمره قبولی شود این گواهی نامه در سایت رسمی سازمان آموزش فنی حرفه ای قابل استعلام میباشد  http://azmoon.portaltvto.com  این مدارک به علت دارا بودن کد ملی آموزش شغلی بین المللی بوده و در خارج از کشور نیز معتبر  هست. این مدرک قابل ترجمه بوده و همچنین برای دریافت وام یا تسهیلات مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

پیشنهاد ویژه:  همچنین شما می تواند علاوه بر یادگیری انواع شیرینی، در دوره های آموزش آشپزی آموزشگاه وانیل تهران شرکت کرده تا با شرکت در کلاس آشپزی، مدرک بین المللی دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر همین حالا تماس بگیرد. 02146050935 - 09190345902

 

 

هزینه کلاس ها آموزشگاه کیک در شهرک گلستان

 

دوره های آموزش کیک و شیرینی و آشپزی بسته به نوع دوره حضوری، غیرحضوری، مقدماتی و پیشرفته میتواند در آموزشگاه های آشپزی مختلف متفاوت باشد که میتوان از 2 میلیون تومان تا 15 میلیون تومان متغیر باشد. در آموزشگاه آشپزی وانیل هزینه کلاس ها برابر شهریه تایید شده توسط سازمان فنی و حرفه ای استان تهران می باشد. قبض صادر شده به اسم کارآموز تا شش ماه اعتبار داشته و هنر جو فرصت خواهد داشت تا در این مدت کلاس خود را گذرانده و مدرک مورد نظر خود را اخذ نماید.

بعد از پایان دوره آموزش آموزشگاه همراه شماست برای دریافت و شرکت در آزمون کتبی و عملی و قبولی از طرف سازمان فنی حرفه ای ضمن ارایه کلیه مدارک همراه با فیش های واریزی که شماره و مبلغ آن روی پوشه قید گردیده در ساعات اداری مدارک خود را برای صدور برگه ورود به آزمون به آموزشگاه وانیل در شهرک گلستان تحویل داده و در اسرع وقت مدرک برای هنرآموز صادر میگردد.

 

 

آموزشگاه شیرینی پزی تخصصی شهرک گلستان

 

آموزشگاه شیرینی پزی تخصصی شهرک گلستان، در پایان این دوره شما میتوانید مدرک شیرینی پزی فنی حرفه ای که قابل ترجمه با کد بین المللی است دریافت کنید. این دوره ( شیرینی درجه2و1 ) 4 جلسه از ساعت 10صبح تا 6 عصر از شنبه تا سه شنبه هفته اول هر ماه در حال برگزاری میباشد کسانی که می خواهند به طور حرفه ای در یک شیرینی فروشی کار کنند و یا در منزل هنر کیک سازی و شیرینی پزی را به نمایش بگذارند با ما تماس بگیرند . از ویژگی های اصلی آموزشگاه شیرینی پزی تخصصی شهرک گلستان، مشاوره تخصصی مربی با هنرجویان است. قبل از شروع دوره، با هنرجویان جهت آگاهی از سلیقه های شخصی مشاوره صورت می گیرد. آموزشگاه شیرینی پزی تخصصی شهرک گلستان، فضایی مناسب و کاربردی جهت خدمت رسانی تخصصی آموزش کیک و شیرینی پزی به کارآموزان می باشد.

 

 

بهترین آموزشگاه کیک در شهرک گلستان

 

بهترین آموزشگاه کیک در شهرک گلستان، آموزشگاهی است که به دلیل ارائه خدمات تخصصی، حضوری و کادری مجرب، موجب جلب رضایت هنرجویان می شود. از ویژگی های بهترین آموزشگاه شیرینی پزی در شهرک گلستان، خوش قولی، داشتن نمونه هنرجویان موفق، برخورد مناسب همراه با زمان بندی، رعایت بهداشت و سلامت هنرجو ، ضد عفونی نمودن لوازم کار و استفاده از لوازم آشپزی با کیفیت می باشد. خدماتی که در بهترین آموزشگاه شیرینی پزی در شهرک گلستان صورت می گیرد، شامل آموزش 30 مدل آموزش انواع شیرینی سنتی، 20 مدل آموزش دسرهای ویترینی همراه با فیلینگ و کیک، 40 مدل آموزش انواع فینگرفود، ۴۰ مدل تزیین کیک با فوندانت و خامه می باشد.

 

 

پیشنهاد ویژه: احتمالا به شیوه درست کردن انواع غذا های فست فودی علاقمند هستید،  درصورت تمایل در دوره های آموزش فینگرفود با مدرک بین المللی شرکت کنید. این دوره  شامل آموزش 40 مدل فینگرفود است.

 

 

تخصصی ترین آموزش کیک و شیرینی پزی تهران

 

تخصصی ترین آموزش کیک و شیرینی پزی تهران ، با ارائه خدمات آموزشی از جمله آموزش کیک و شیرینی، آموزش کیک فوندانت ، آموزش کیک تولد ، آموزش تزیین کیک با ژله ، آموزش شیرینی پزی خشک به صورت حرفه ای فعالیت می نماید. دقت و ظرافت در آموزش کیک و شیرینی، جذابیت فرم کیک ، گرفتن گوشت های اضافه کیک ، مدلهای تزیین کیک تولد با ماسوره , مدلهای زیبا و شیک تزئین کیک تولد ، از فعالیت هایی است که در تخصصی ترین آموزش کیک و شیرینی پزی تهران انجام می گیرد. کارشناسان مربوط به خدمات آموزش کیک و شیرینی پزی ، با داشتن مهارت و تجربه حرفه ای و با استفاده از تجهیزات حرفه ای و مدرن ، به مشتریان خدمات تخصصی ارائه می دهند.

 

 

بهترین آموزشگاه شیرینی پزی در منطقه 22 تهران

 

بهترین آموزشگاه شیرینی پزی در منطقه 22 تهران ، از برندهای متفاوت و معتبر جهت معیار های صحیح پخت شیرینی استفاده می نماید. یکی از خدمات تخصصی بهترین آموزشگاه شیرینی پزی در منطقه 22 تهران ، برگزاری دوره ها و کلاس های حرفه ای شیرینی پزی و قنادی، با هدف ارتقا آموزش پخت و تهیه شیرینی های خشک و شیرینی‌تر می باشد . از خدماتی که در حرفه‌ای ترین آموزشگاه آموزش شیرینی پزی منطقه 22 تهران صورت می گیرد، می توان به برگزاری دوره های شیرینی پزی و کلاس های قنادی و بیان رسپی ها و معیارهای واقعی قنادی ، پخت شیرینی ، کیک ، دسر و کیفیت بالای محصولات آموزش داده شده در سطح قنادی ، آموزش صنعتی با دستگاه‌های صنعتی شیرینی جهت کار در قنادی‌ها و هتل‌ها اشاره نمود.

 

 

پیشنهاد ویژه: برای داشتند یک سفره عالی یا یک منوی حرفه ای حتما در کنار یادگیری اموزش فینگر فود، درصورت تمایل آموزش کیک های کافی شاپی را تجربه کنید.

 

 

آموزشگاه کیک و شیرینی پزی خوب در شهرک گلستان

 

آموزشگاه کیک و شیرینی پزی خوب در شهرک گلستان، با کادری مجرب و حرفه ای، در زمینه های مختلف آموزش کیک و شیرینی ، خدمات تخصصی به هنرجویان ارائه می کند. در آموزشگاه کیک و شیرینی پزی خوب در شهرک گلستان، خدماتی همچون کیک ، دسر ، شکلات ، کیک تولد و کیک نامزدی ، طراحی روی کیک ،دکوراتوری کیک ، کار با خامه و فوندانت ، گاناش کشی ، آموزش اساسی فوندانت ، برش کیک ، ماکات کردن ، کیک های ایستاده و ضدجاذبه ، آموزش کیک های کافی شاپی با بهترین معیارها و متدهای روز ارائه می شود. بهترین آموزشگاه آموزش کیک در تهران، فضایی آرام و امن جهت ارائه خدمات حرفه ای به هنرجویان می باشد.

 

 

آموزشگاه کیک در محدوده شهرک گلستان

 

آموزشگاه شیرینی پزی در محدوده شهرک گلستان همراه با آموزش پخت انواع شیرینی خانگی با متریال درجه یک و با کیفیت، آموزش شیرینی، کیک و دسر های به روز جدید ایرانی و اروپایی برای کسانی که می خواهند یک کافه کیک و یا یک کار متفاوت داشته باشند با ارائه 26 مدرک با کد بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای کلیه خدمات تخصصی آموزش کیک و شیرینی، آموزش تمام فنون ریز شیرینی پزی، آموزش رسپی های واقعی قنادی برای تمام شیرینی ها و آموزش تکنیک های دکور کیک و دسر و همچنین آموزش تخصصی کلیه موارد در آموزشگاه شیرینی پزی در محدوده شهرک گلستان انجام میشه برای دیدن کلیه نمونه کارها وارد پیج اینستاگرام ما شوید.

 

 

آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی در گلستان

 

آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی در گلستان ، شیرینی پزی یکی از رشته های هنری است که طرفداران زیادی دارد، پس برای یادگیری شیرینی پزی وقت را از دست ندهید. این هنر علاوه بر جنبه اقتصادی، سرگرمی مناسب، منبع درآمد خوبی محسوب می شود. دوره آموزشی شیرینی پزی در آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی در گلستان یکی دیگر از دوره های آموزشی است که علاوه بر این که برای افرادی که تمایل به ورود به بازار کار دارند مفید و موثر است برای افرادی که تنها در در محدوده خانه و خانواده آشپزی می کنند نیز بسیار مفید و موثر خواهد بود . در این دوره کارآموزان علاوه‌بر آموزش های اولیه برای روش های تهیه شیرینی ، با روش پخت انواع غذاهای ایرانی و سپس با طرز تهیه و تکنیک های مورد نیاز برای پخت انواع مختلف کیک و دسر نیز آشنا خواهند شد.

 

 

پیشنهاد ویژه: شاید به یادگیری طرز تهیه خمیر نان روغنی، طرز تهیه خمیر نان تنوری محلی، طرز تهیه خمیر نان ساجی، طرز تهیه خمیر نان بدون خمیر مایع و… علاقمند هستید، درصورت تمایل در دوره های تخصصی پخت نان های حجیم و نیمه حجیم آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی غرب تهران شرکت نمایید.

 

 

دوره های آموزش آشپزی در آموزشگاه آشپزی در غرب تهران

 

دوره های آموزش آشپزی در آموزشگاه آشپزی در غرب تهران، دوره های آموزشی آشپزی بسته به نیازها و علایق افراد به دوره های مختلفی تقسیم بندی می شوند . از جمله این دوره های آموزشی می توان به دوره آموزش غذاهای بین المللی ، دوره آموزش دسر و شیرینی ، دوره آموزش انواع فینگر فود ، دوره آموزش غذاهای محلی و بسیاری دوره های تخصصی دیگر اشاره کرد .در این میان برخی از دوره ها به دلیل کاربردی بود عناوین و سرفصل های آموزشی بیش از سایر دوره های مورد استقبال متقاضیان قرار گرفته اند از از جمله پر مخاطب ترین دوره های آموزشی در حوزه آشپزی می توان به دوره آموزش آشپزی بین المللی ، دوره آموزش آشپزی درجه1و2،  دوره آموزش فینگرفود و ... اشاره کرد.

 

 

بهترین آموزشگاه شیرینی پزی شهرک گلستان، بهترین آموزشگاه شیرینی پزی در محله شهرک گلستان، شماره تلفن آموزشگاه شیرینی پزی شهرک گلستان، شماره تلفن آموزشگاه شیرینی پزی نزدیک شهرک گلستان، آموزشگاه شیرینی پزی در محدوده شهرک گلستان، آموزشگاه شیرینی پزی در شهرک گلستان، شماره تلفن بهترین آموزشگاه شیرینی پزی محله شهرک گلستان، لیست شماره تلفن بهترین آموزشگاه شیرینی پزی محله شهرک گلستان، آموزشگاه شیرینی پزی حوالی شهرک گلستان، آموزشگاه شیرینی پزی و آشپزی محدوده شهرک گلستان، بهترین آموزشگاه شیرینی پزی محدوده شهرک گلستان، آموزشگاه شیرینی پزی خوب در شهرک گلستان، آموزشگاه شیرینی پزی خوب در محدوده شهرک گلستان، آموزشگاه شیرینی پزی خوب نزدیک شهرک گلستان، آموزشگاه شیرینی پزی شهرک گلستان، آموزشگاه شیرینی پزی همت غرب

 

 

۵
از ۵
۷ مشارکت کننده

جستجو در مقالات

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید