شماره تلفن آموزشگاه آشپزی شهرک گلستان

 

آموزشگاه آشپزی شهرک گلستان ,آموزشگاه آشپزی در شهرک گلستان ,آموزشگاه آشپزی در محله شهرک گلستان ,بهترین آموزشگاه آشپزی محله شهرک گلستان ,بهترین آموزشگاه آشپزی شهرک گلستان ,بهترین آموزشگاه آشپزی در محله شهرک گلستان ,شماره تلفن آموزشگاه آشپزی شهرک گلستان ,شماره تلفن آموزشگاه آشپزی نزدیک شهرک گلستان ,آموزشگاه آشپزی در محدوده شهرک گلستان ,آموزشگاه آشپزی در شهرک گلستان ,شماره تلفن بهترین آموزشگاه آشپزی محله شهرک گلستان ,لیست شماره تلفن بهترین آموزشگاه آشپزی محله شهرک گلستان ,آموزشگاه آشپزی حوالی شهرک گلستان ,آموزشگاه آشپزی محدوده شهرک گلستان ,بهترین آموزشگاه آشپزی محدوده شهرک گلستان ,آموزشگاه آشپزی خوب در شهرک گلستان ,آموزشگاه آشپزی خوب در محدوده شهرک گلستان ,آموزشگاه آشپزی خوب نزدیک شهرک گلستان

آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی در شهرک گلستان منطقه ۲۲ تهران اگر ساکن شهرک گلستان منطقه ۲۲ تهران و یا ساکن محدوده شهرک گلستان، دهکده المپیک، شهرک چشمه، شهرک صدرا، شهرک لاله، زیبا دشت بالا، زیبا دشت پایین، شهرک امید، شهرک شهید باقری، شهرک کوثر، شهرک یاس، آزادشهر، شهرک آتی شهر، شهرک دانشگاه صنعتی شریف، کوهستان، شهرک نگین غرب، شهرک امام رضا چیتگر، شهرک آسمان سپاه، شهرک شهید خرازی، شهرک اسکان سبز، شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب شهر، امیرکبیر(صدا و سیما)، هوانیروزو دیگر محله های شهرک گلستان و شهرک راه آهن منطقه ۲۲ تهران هستید با آموزشگاه آشپزی و شیرنی پزی وانیل راهی نیست.

بهترین آموزشگاه آشپزی در شهرک گلستان منتظر حضور شما سروران گرامی میباشد در صورت تمایل به جهت ثبت نام در دورههای آشپزی تماس حاصل نمایید.

آموزشگاه آشپزی شهرک گلستان1

 

بهترین آموزشگاه آشپزی محله شهرک گلستان

 

بهترین آموزشگاه آشپزی محله شهرک گلستان، مرکز آموزشی است که در زمینه آموزش آشپزی، شیرینی پزی و کیک پزی فعالیت می کند. شیرینی پزی و کیک پزی یکی از مهمترین مباحثی است که امروزه مورد نیاز خانم ها و بانوان بوده و لازم است به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد. آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی وانیل تهران، بهترین آموزشگاه آشپزی محله شهرک گلستان با ارائه 28 گواهینامه از سازمان فنی و حرفه ای کشور و با مدیریت موفق مدرس برنامه های آموزشی صدا و سیما ، مفتخر است پذیرای شما هنر دوستان عزیز باشد.

 

آموزشگاه آشپزی شهرک گلستان2

 

لیست شماره تلفن بهترین آموزشگاه آشپزی محله شهرک گلستان

 

دفتر: 02146050935

مدیریت : 09125809213

سفارشات تلفنی : 02146050935

واتساپ : 09190345902

 

وبسایت : https://amozesheashpazi.com

 

اینستاگرام : https://www.instagram.com/vanill_cooking

" آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی وانیل "

 

آدرس : تهران، منطقه 22، شهرک گلستان، بلوار کاج، سروستان دوازدهم، پلاک 102

 

 

آموزشگاه آشپزی شهرک گلستان

 

آموزشگاه آشپزی شهرک گلستان، یکی از بهترین آموزشگاه های شیرینی محسوب می شود که فضایی تخصصی جهت عموم علاقه مندان فراهم کرده است. در صورتی که قصد اطلاع از کلاس های آموزشی و تخصصی آموزشگاه آشپزی شهرک گلستان را دارید، با شماره تلفن های قید شده در سایت تماس بگیرید. با گذراندن این دوره آموزشی و دریافت گواهی پایان دوره از آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی وانیل تهران، کسب و کار خانگی خود را شروع کنید و درآمد بسیار خوبی از این هدیه های جذاب و خوشمزه بدست آورید.

 

آموزشگاه آشپزی شهرک گلستان3

 

آموزشگاه آشپزی در محله شهرک گلستان

 

آموزشگاه آشپزی در محله شهرک گلستان، دوره های آموزشی آشپزی بسته به نیازها و علایق افراد به دوره های مختلفی تقسیم بندی می شوند . از جمله این دوره های آموزشی می توان به دوره آموزش غذاهای بین المللی ، دوره آموزش دسر و شیرینی ، دوره آموزش انواع فینگر فود ، دوره آموزش غذاهای محلی و بسیاری دوره های تخصصی دیگر اشاره کرد .در این میان برخی از دوره ها به دلیل کاربردی بود عناوین و سرفصل های آموزشی بیش از سایر دوره های مورد استقبال متقاضیان قرار گرفته اند از از جمله پر مخاطب ترین دوره های آموزشگاه آشپزی در محله شهرک گلستان در حوزه آشپزی می توان به دوره آموزش آشپزی بین المللی ، دوره آموزش آشپزی درجه1و2،  دوره آموزش فینگرفود و ... اشاره کرد.

 

آموزشگاه آشپزی شهرک گلستان4

 

بهترین آموزشگاه آشپزی شهرک گلستان

 

بهترین آموزشگاه آشپزی شهرک گلستان، شیرینی پزی یکی از رشته های هنری است که طرفداران زیادی دارد، پس برای یادگیری شیرینی پزی وقت را از دست ندهید. این هنر علاوه بر جنبه اقتصادی، سرگرمی مناسب، منبع درآمد خوبی محسوب می شود. دوره آموزشی شیرینی پزی در بهترین آموزشگاه آشپزی شهرک گلستان یکی دیگر از دوره های آموزشی است که علاوه بر این که برای افرادی که تمایل به ورود به بازار کار دارند مفید و موثر است برای افرادی که تنها در در محدوده خانه و خانواده آشپزی می کنند نیز بسیار مفید و موثر خواهد بود . در این دوره کارآموزان علاوه‌بر آموزش های اولیه برای روش های تهیه شیرینی ، با روش پخت انواع غذاهای ایرانی و سپس با طرز تهیه و تکنیک های مورد نیاز برای پخت انواع مختلف کیک و دسر نیز آشنا خواهند شد.

 

 

آموزشگاه آشپزی در محدوده شهرک گلستان

 

آموزشگاه آشپزی در محدوده شهرک گلستان با دارابودن فضای مناسب و اساتید مجرب، هنرجویان زیادی جهت آموزش آشپزی از مبتدی تا پیشرفته می پذیرد. همچنین در صورت نیاز می توانید از کلاس های خصوصی آموزشگاه آشپزی در محدوده شهرک گلستان جهت یادگیری سریع تر و حرفه ای تر بهره ببرید. یک اموزشگاه آشپزی خوب به تجهیزات خاص و اساتید حرفه ای نیاز دارد، ما پیشنهاد می کنیم با مراجعه به آموزشگاه آشپزی در محدوده شهرک گلستان از این امکانات بهره ببرید.

 

 

آموزشگاه آشپزی در شهرک گلستان

 

آموزشگاه آشپزی در شهرک گلستان، در زمینه آموزش تخصصی و حرفه ای آشپزی به هنرجویان آقا و بانو طبق متد پیشرفته و روز دنیا فعالیت دارد. پیشنهاد می کنیم در کلاس های متنوع آموزش کیک و شیرینی آموزشگاه آشپزی در شهرک گلستان همراه باشید تا با دنیای زیبای کیک و سبک های مختلف دکور کیک آشنا شوید. آموزش کیک و شیرینی آموزشگاه آشپزی در شهرک گلستان با برگزاری دوره های مختلف کلاس های خصوصی و گروهی آماده ارائه خدمات خود می باشد. همچنین می توانید با حضور در آموزشگاه آشپزی وشیرینی پزی وانیل تهران از نمونه کارهای هنرجویان این مجموعه دیدن کنید و لذت ببرید.

 

 

آموزشگاه آشپزی حوالی شهرک گلستان

 

آموزشگاه آشپزی حوالی شهرک گلستان، با هدف آموزش کاربردی شیرینی و کیک برای ورود دانش آموختگان به بازار کار، دوره های آموزشی را برای علاقه مندان به آشپزی و شیرینی پزی برگزار می نماید. از مزایای و تسهیلات دوره های آموزشی، انجام پروژه های واقعی ، ارائه فیلم های آموزشی جلسات به کارآموزان، تضمین یادگیری مباحث، انتقال تجربه مربیان حین کلاس های آموزشی و خدمات دیگر می باشد. ما منتظر شما هستیم. از افراد مبتدی تا شیرینی پزها و قنادی های می توانند در این دوره شرکت کرده و مفاهیم و استانداردهای اصولی تهیه کیک و شیرینی را آموزش ببینند. در صورتی که در این کلاس شرکت نمایید، در زمینه توانایی کار در رستوران ها ، توانایی کار در قنادی‌ها و کار در فست فودی‌ها ، آگاه و توانمند می شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 

 

آموزشگاه آشپزی محدوده شهرک گلستان

دوره ی آموزش آشپزی در آموزشگاه آشپزی محدوده شهرک گلستان ، با توجه به اهمیت موضوع آشپزی ، جلسات مختلف را با کیفیت بالا برگزار می نماید. از مباحث دوره آموزشی می توان به

 

کیک ساز: 3 جلسه از ساعت 10صبح تا 6 عصر آموزش تمامی تکنیک های کیک های مناسبتی

کیک های کافی شاپی: 2 جلسه از ساعت 10صبح تا 6 عصر 15 مدل آموزش آنواع کیک کافی شاپی

فینگرفود: 4 جلسه از ساعت 10صبح تا 6 عصر30 مدل آموزش انواع فینگرفود

دسرملل: 3 جلسه از ساعت 10صبح تا 6 عصر15 مدل آموزش دسرهای ویترینی همراه با فیلینگ و کیک

شیرینی ماکارون: 1 جلسه از ساعت 10صبح تا 6 عصر آموزش انواع ماکارون فرانسوی، ایتالیایی به همراه فیلینگ

شیرینی سنتی: 2 جلسه از ساعت 10صبح تا 6 عصر20 مدل آموزش انواع شیرینی سنتی

نان های حجیم: 3 جلسه از ساعت 10صبح تا 6 عصر

شیرینی درجه2و1: 4 جلسه از ساعت 10صبح تا 6 عصر35 مدل شیرینی

کباب زن و تخته کار: 3 جلسه از ساعت 10صبح تا 6 عصرانواع کباب ها

 

جهت شرکت در دوره ی آموزش آشپزی در آموزشگاه آشپزی محدوده شهرک گلستان ، با شماره تلفن بهترین آموزشگاه آشپزی محله شهرک گلستان 09190345902تماس حاصل فرمایید.

 

 

بهترین آموزشگاه آشپزی محدوده شهرک گلستان

 

بهترین آموزشگاه آشپزی محدوده شهرک گلستان ، شامل کلاس ها و کارگاه های شیرینی پزی و کیک پزی می باشد که با استفاده از دستورالعمل سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، صورت می گیرد. محتوای کلاس آموزش شیرینی پزی و کیک پزی ، شامل آشنایی با مواد غذایی و خواص آنها ، توانایی پخت  انواع غذا های ایرانی و فرنگی ، توانایی تهیه انواع کیک و دسرها  می باشد. در صورتی که در کلاس آموزش شیرینی پزی در بهترین آموزشگاه آشپزی محدوده شهرک گلستان شرکت نمایید، در زمینه توانایی کار در رستوران ها ، توانایی کار در قنادی‌ها و کار در فست فودی‌ها، آگاه و توانمند می شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 

 

آموزشگاه آشپزی خوب در شهرک گلستان

 

دوره فشرده آشپزی در آموزشگاه آشپزی خوب در شهرک گلستان ، دوره ای مناسب برای کسانی است که قصد دارند به عنوان آشپز جذب بازار کار شوند. از مزایای شرکت در دوره فشرده آشپزی ، این است که می توان با کسب اطلاعات لازم در مدت زمان محدود، وارد بازار کار شده و یا در صورت داشتن شغل، درآمد فعلی را طی 6 ماه به دو برابر رساند. با شرکت در دوره فشرده آشپزی ، توانایی شرکت در مصاحبه های استخدامی جهت انعقاد بهترین قراردادها، توانایی در استفاده از تکنیک های کاملاً کاربردی جهت حل مشکلات آشپزی، توانایی در تنظیم دستورالعمل پخت و برای کاربلد شدن در این حرفه، راهی ساده‌تر از همراه شدن با این دوره پیدا نمی‌کنید. جهت شرکت در دوره فشرده آشپزی در آموزشگاه آشپزی خوب در شهرک گلستان ، با شماره تلفن بهترین آموزشگاه آشپزی محله شهرک گلستان تماس حاصل فرمایید.

 

 

آموزشگاه آشپزی خوب در محدوده شهرک گلستان

 

اولویت ما در آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی وانیل تهران کسب رضایت هنرجو می باشد ما در آموزشگاه آشپزی خوب در محدوده شهرک گلستان از انواع ابزار ها و متد آموزشی بهره می گیریم تا هنرجویان از جدیدترین آموزش بهره بگیرند آموزش شیرینی پزی در آموزشگاه آشپزی خوب در محدوده شهرک گلستان را با بهترین اساتید تجربه کنید .اگر فکر می کنید که در این شغل نمی توانید به درآمد دلخواهتان برسید ما در آموزشگاه آشپزی وانیل تهران به شما می گوییم که در اشتباه هستید .

 

 

آموزشگاه آشپزی خوب نزدیک شهرک گلستان

 

آموزشگاه آشپزی خوب نزدیک شهرک گلستان ، خانم‌های ایرانی به هنرمندی معروف هستند . اکثر انها هر کدام هنرهای زیادی مثل انواع گلدوزی ، خیاطی ، آرایشگری و را بلد هستند و حتی برخی ، از این راه درآمد هم کسب میکنند. یکی از هنرهایی که خانم‌های ایرانی میدانند و بسیار هم مهم است هنر آشپزی است . در صورتی که می خواهید در این آموزشگاه شرکت کنید می توانید به صورت آزمایشی به آموزشگاه مراجعه کرده و با محیط آموزشگاه آشنا شوید در واقع می توانید از میزان مهارت مربی ، سطح آموزش و به روز بودن خدمات آن را بسنجید . آموزشگاه آشپزی خوب نزدیک شهرک گلستان  با جدیدترین مباحث آموزش آشپزی مدرن، مخصوص باسلیقه‌ها مفتخر است میزبان شما سروران گرامی باشد.

آموزشگاه آشپزی شهرک گلستان5

۵
از ۵
۹ مشارکت کننده

جستجو در مقالات

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید