بهترین مدرسه آشپزی ، قنادی و شیرینی پزی در تهران

بهترین مدرسه آشپزی1

 

بهترین مدرسه آشپزی ، قنادی و شیرینی پزی در تهران ، آموزشگاه آشپزی و قنادی ، مدرسه آشپزی و قنادی در تهران و ایران ، مدرسه کیک ، مدرسه حرفه ای قنادی و آشپزی ، معرفی آموزشگاه های آشپزی و شیرینی پزی تهران و ایران ، لیست بهترین کلاس آشپزی تهران و ایران ، معرفی آموزشگاه های آشپزی و شیرینی پزی تهران و ایران ، مدرس آشپزی

 

آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی وانیل یکی از بهترین مدرسه های آشپزی در تهران با سابقه و فعالیتی درخشان در زمینه های مختلف آموزشی چون آموزش دوره های رشته آشپزی، آموزش دوره های رشته قنادی، آموزش دوره های رشته هتلداری و دیگر موارد در این حوزه بصورت فعال و پیشگام در حال فعالیت می باشد و هر ساله تعداد زیادی از هنرجویان زبده بین المللی را وارد این عرصه می نماید.

 

بهترین مدرسه آشپزی2بهترین مدرسه آشپزی3بهترین مدرسه آشپزی5بهترین مدرسه آشپزی9بهترین مدرسه آشپزی10

 

بهترین مدرسه آشپزی در تهران


کلاس های بهترین مدرسه آشپزی در تهران شامل شاخه های مختلفی مثل آشپزی، شیرینی پزی و قنادی، کافی شاپ، تهیه دسر، هتلداری و دیگر رشته ها میشود. در ادامه به معرفی دوره های شاخص بهترین مدرسه آشپزی و شیرینی پزی تهران و کشور میپردازیم

 

  • کلاس آشپزی (انواع غذاهای ایرانی و خارجی، غذاهای سنتی یا فست فود ها و ..)
  • کلاس شیرینی پزی یا قنادی
  • دوره نان های حجیم و نیمه حجیم
  • دوره کیک ساز تر ساز
  • آموزش دوره کیک های کافی شاپ
  • کلاس میوه آرایی
  • آموزش دسر ملل
  • دوره فینگرفود

 

دوره آموزش آشپزی به بخش پیشرفته و مقدماتی (درجه ۱ و درجه ۲) تقسیم میشود. هزینه و سرفصل های آموزش هر دو دوره با هم متفاوت است
 

 

 

کلاس آموزش دسر در تهران


یکی از دیگر از خدمات این مرکز برگزاری کلاس آموزش دسر در تهران است. یکی از شاخه های مهم آشپزی در سطوح حرفه ای تهیه انواع دسرهاست که در کسب و کار هم دارای سودآوری بسیاری برای یک رستوران بحساب میآید.

 

 

 

کلاس شیرینی پزی در تهران با مدرک بین المللی


مرکز آموزش آشپزی و قنادی و شیرینی پزی وانیل محلی برای آموزش اصولی این رشته هنری است. شما براحتی میتوانید انواع کلاس شیرینی را بصورت رسمی با جدیدترین متدهای روز را در یک آموزشگاه شیرینی پزی با مدرک بین المللی و فنی و حرفه ای آشپزی آموزش ببینید و کسب و کار خود را برای میهمانان و توریست های شهر راه اندازی کنید.

 

 


کلاس آموزش کیک خامه ای مدرن با مدرک بین المللی


در ورکشا‌‌پ کیک خامه ای مدرن ، آموزش عملی و تخصصی پخت کیک ، آماده‌سازی خمیر فوندانت دست‌ساز، نحوه‌ی انجام تمام تزئینات ریز و درشت کیک الگو، کار تخصصی با خامه ، فیلینگ‌های مختلف  و… آموزش داده می‌شه. در این کلاس‌ها هنرجویان همزمان با مربی ، صفر تا صد کارو انجام می‌دن. این کار باعث می‌شه اشکالات احتمالی کارشون که تو کلاس‌های تئوری ازشون سَرسَری رد شده یا اصلاً بیان نمی‌شه کاملاً برطرف شه. همچنین نکات تجربی خاصی که مربی با سال‌ها تجریه به اونها رسیده رو هم یاد میگیرین.

 

ورکشاپ کیک خامه‌ای در بهترین مدرسه آشپزی تهران  به مدت ۳ روز برگزار می‌شه تمام هزینه ‌های ورکشاپ به عهده‌ی آموزشگاه آشپزی وانیل هستش یعنی تهیه مواد اولیه و ابزار و تجیهزات دوره آموزشی توسط آموزشگاه تهیه میشه و هنرجویان میتونند بدون کوچکترین نگرانی در این دوره شرکت کنند.

 


دقت فرمایید برای آموزش به یک آموزشگاه شیرینی پزی با مدرک بین المللی مراجعه فرمایید چرا که در زمینه شغلی شما دریافت مدرک شیرینی پزی با مدرک بین المللی بسیار پر اهمیت است.

 

درصد کمی از افراد با هدف آموزش شخصی مراجعه میکنند و اکثر افراد برای مقاصد شغلی برای آموزش اقدام میکنند پس دریافت مدرک رسمی و بین المللی فنی و حرفه ای شیرینی پژی و آشپزی بسیار با اهمیت است.

 

 

 

آموزش دکوراتوری کیک تهران


یکی از دوره های رشته شیرینی پزی و قنادی دوره دکوراتوری کیک است که در آموزشگاه های قنادی تهران آموزش داده میشود. کلاس آموزش دکور کیک پیشرفته یک دوره جذاب برای علاقمندان به دکوراتوری کیک است. اگر به دوره های دکوراتوری کیک علاقمند هستید، پیشنهاد می کنیم حتما در این دوره شرکت کنید.

 

سالهاست دکوراتیو کیک یکی از اصلی ترین بخش های شیرینی پزی محسوب میشود و دریافت مدرک فنی و حرفه ای دکوراتوری کیک در تهران میتواند فرصت ورود شما را به این حوزه بیشتر کند. ما در این دوره سعی می کنیم تا بهترین روش های دکور کیک را به شما بیاموزیم تا به راحتی مدرک دکوراتیو کیک را اخذ نمایید.

 

 

تفاوت کلاس آشپزی وانیل تهران با سایر مراکز در این است که آموزش ها استاندارد و بصورت رسمی انجام شده و در انتهای کار به شما مدرک معتبر با کد بین المللی فنی و حرفه ای داده میشود.

 

 

 

هزینه و قیمت کلاس شیرینی پزی در تهران چقدر است؟


هزینه و قیمت کلاس های شیرینی پزی و قنادی در تهران حدودا از ۱ میلیون تومان تا 15 میلیون تومان است. البته باید در نظر داشته باشید که هزینه دوره شیرینی پزی فنی حرفه ای تهران نسبت به دوره آن (خصوصی یا گروهی – فشرده یا عمومی) متفاوت است.

 

 

 

شهریه و قیمت کلاس آشپزی در تهران چقدر است؟


شهریه و قیمت کلاس های آشپزی و قنادی هر ساله توسط سازمان فنی و حرفه ای کشور تعیین شده و به آموزشگاه ها ابلاغ میشود. بعنوان مثال قیمت کلاس آشپزی و قیمت کلاس شیرنی پزی یا قنادی حدودا مبالغ زیر است:

 


شهریه کلاس آشپزی سنتی و اصیل ایرانی هزینه دوره از 8میلیون تومان تا ۲۵ میلیون تومان است.

 


شهریه کلاس آشپزی عمومی حرفه ای: هزینه از 6 میلیون تومان تا ۳۰ میلیون تومان است.

 


دوره های آموزش کلاس آشپزی بسته به نوع دوره حضوری، غیرحضوری مقدماتی و پیشرفته میتوان از دو میلیون تومان تا 15 میلیون تومان متغیر باشد و در سطح حرفه ای قیمت های بالاتری را نیز تجربه کند.

 

 

 

روش تدریس آموزشگاه آشپزی در تهران


یکی از نکاتی که آموزشگاه آشپزی در تهران به آن توجه کرده است، روش تدریس درست است که آن را با توجه به گروه سنی که قرار است آموزش ببینند، تغییر می دهد و سعی می کند تا برای هر گروه سنی از روش خاصی استفاده کند. به این ترتیب هنرجو می تواند بازدهی بالایی داشته و به هدفش نزدیک و نزدیکتر شود. بسیاری از افراد هستند که ترجیح می دهند آموزش آشپزی را در کوتاهترین زمان ممکن فرا بگیرند و به یک آشپز حرفه ای تبدیل شوند. آکادمی تخصصی آشپزی وانیل در تهران می تواند این شرایط را برای هنرجویان فراهم آورد و با در نظر گرفتن تئوری ها و قوانین آشپزی و همچنین با برگزاری کلاس های فشرده به اهداف هنرجویان جامه عمل بپوشاند.

 

 

سوالات متداول

 


1- کلاس های آشپزی چه دوره هایی آموزش میدهند؟


در مراکز آموزشی دارای دوره های آموزشی مختلفی چون آموزش آشپزی، آموزش کیک های کافه شاپی، آموزش قنادی و شیرینی پزی، آموزش دکوراتوری کیک، انواع غذاهای خارجی و ایرانی، دوره نان های حجیم و فینگرفودها، دوره های هتل داری و دیگر آموزشهای این حوزه میشود.

 

 

2- مدت و هزینه کلاس آشپزی چقدر است؟


معمولا بین ۱۰ تا ۱۲ جلسه آموزشی ۱ ساعت، شهریه کلاس ها نیز نسبت به پیشرفته یا مقدماتی (درجه ۱ و درجه ۲) متغیر است. حدودا میانگین بین ۸۰۰.۰۰۰ تا ۱.۵۰۰.۰۰۰ هزار تومان، اما ممکن است تا ۱۵.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان نیز باشد.

 

 

3- در انتها مدرک بین المللی آشپزی دریافت میشود؟


بله آموزشگاه آشپزی وانیل مدارک رسمی سازمان فنی و حرفه ای که اعتبار بین المللی دارند را اعطا مینماید.

 

 

4- ثبت نام رشته آشپزی دانشگاه علمی کاربردی در چه زمانی انجام می شود؟


رشته آشپزی بدون کنکور تنها در دانشگاه علمی کاربردی ارائه می شود.

 


5- رشته آشپزی در دانشگاه ها هم ارائه می شود؟


بله، رشته آشپزی بدون کنکور تنها در دانشگاه علمی کاربردی ارائه می شود. در زیر لیستی از مراکز نام برده شده است. هزینه ترم و شهریه ثابت و شهریه متغیر است و با توجه به تعداد واحد های برداشته شده در هر ترم متغیر خواهد بود.

 

 مرکز آموزش علمی کاربردی اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران
مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت تلاشگران اندیشه کاراد
مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد۳۷تهران
مرکز آموزش علمی کاربردی فنی و حرفه ای بجنورد
مرکز آموزش علمی کاربردی فنی و حرفه ای مشهد
مرکز آموزش علمی کاربردی گراه هتل های هما
مرکز آموزش علمی کاربردی مطالعات و مشاوره سیاحتی گردشگران بنیاد
مرکز آموزش علمی کاربردی فنی و حرفه ای گیلان
مرکز آموزش علمی کاربردی فنی و حرفه ای زنجان
مرکز آموزش علمی کاربردی فنی و حرفه ای گلستان
مرکز آموزش علمی کاربردی فنی و حرفه ای کرمانشاه
مرکز آموزش علمی کاربردی فنی و حرفه ای اردبیل

 

 

6- بهترین کلاس آشپزی در تهران کجاست؟


آکادمی آشپزی باید دارای امکاناتی مانند میزکار مناسب، فر، اجاق گاز، همزن صنعتی و ... باشد. اساتید باید دارای مدرک آشپزی باشند. آموزشگاه آشپزی باید مجاز باشد. فضای کلاس آشپزی باید مناسب باشد. اساتید مخصوص کودکان باید علاوه بر آموزش آشپزی نحوه برقراری ارتباط با کودک را نیز آموخته باشند.

 

 

7- کلاس های آموزشگاه آشپزی مختص چه افرادی است؟

 

کلاس های آموزشگاه آشپزی مختص افرادی است که به دنبال یادگیری اصول پایه در صنعت غذا و نوشیدنی، هتلداری و گردشگری هستند،  قصد مهاجرت دارند و یا می خواهند زمینه های خود اشتغالی خود را فراهم آورند. همچنین اشخاصی که به دنبال ارتقاء سطح دانش و تجربه ی خود در این صنعت هستند نیز می توانند با شرکت در این دوره ها و بهره گیری از بهترین اساتید و در محیطی کاملا صنعتی به این مهم دست پیدا کنند.


 ویدیوی معرفی بهترین مدرسه آشپزی

 

 

 

۵
از ۵
۱۲ مشارکت کننده

جستجو در مقالات

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید